KATALOG


Opis:

Wiata garażowa może mieć zróżnicowaną formę i rozmiary.  Może służyć do przechowywania samochodu, ale do składowania i magazynowania różnego rodzaju narzędzi, materiałów budowlanych czy maszyn ogrodniczych.

Garaże blaszane Stalgar doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Poza blaszakami dostępnymi w wersji pojedynczej czy podwójnej, firma może też zaproponować konstrukcje szeregowe, bez podziału ściankami wewnątrz.

Przedsiębiorstwo zajmuje się nie tylko produkcją, ale także dowozem oraz sprawnym montażem garaży blaszanych na obszarze całego kraju. Z usług mogą skorzystać między innymi osoby z Kielc, a także innych miejscowości położonych w województwie świętokrzyskim.

Wszystkie garaże blaszane zamontowane w Kielcach wykonywane są przez doświadczonych pracowników przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych elementów, dzięki czemu odznaczają się one właściwościami antykorozyjnymi oraz doskonałymi parametrami użytkowymi. Asortyment firmy obejmuje m.in.stabilne garaże blaszane, wiaty z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorach RAL, a także z blachy imitującej drewno.

Data dodania: 08-04-2019


Nazwa Firmy Stalgar
NIP
WWW https://garaze.org.pl/
Adres Siewna 21C
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-231
Telefon 728 50 50 30
Link Garaże blaszane w Kielcach
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Kraków

Stachurski Przeprowadzki

Morawica

Beal.pl

Kraków

Monitoring & IT