KATALOG


Opis:

Oferta dostępna na stronie internetowej taniekosmetyki.co.uk skierowana jest do osób, które poszukują różnorodnych wyrobów medycznych. Można tu zamówić między innymi srebro koloidalne. Stosuje się je w przypadku infekcji wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych jamy ustnej. W asortymencie znajdują się też suplementy diety z witaminami i minerałami, preparaty wzbogacone o roślinne składniki oraz herbatki ziołowe. Osoby cierpiące na problemy z pamięcią i koncentracją często sięgają po środki zawierające ginkgo biloba, magnez, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego i witani ospałej.

Świeżo upieczeni rodzice mogą tu zaopatrzyć się w różnorodne produkty dla dzieci, takie jak rozgrzewające olejki do kąpieli, plastry aromatyczne, maści, środki do higieny uszu i nosa maluchów. 

Można tu zamówić też żywność. W asortymencie dostępne są bakalie, syropy, oleje, octy, przyprawy, pieczywo, płatki śniadaniowe i produkty zbożowe. Opiekunowie znajdą w sklepie kleiki, dania i desery w słoiczkach oraz soki dla niemowląt.

 

Data dodania: 05-01-2024


Nazwa Firmy Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited
NIP
WWW https://taniekosmetyki.co.uk/
Adres Smithfield Road 50
Miejscowość Market Drayton
Kod pocztowy TF-9 1
Telefon 07933088792
Link Srebro koloidalne - https://taniekosmetyki.co.uk/
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Kraków

Copywriter.pl

Nýdek

czeski-tlumaczenia.pl

Kopertuj.pl