KATALOG


Opis:

Oferta zaprezentowana na stronie internetowej boginimasazu.pl może zainteresować panów, którzy chcieliby skorzystać z masażu tantrycznego. Niesie on wiele korzyści. Pozwala pozbyć się napięcia i stresu. Z każdym dotykiem masażystek z osoby masowanej ulatują negatywne emocje. Masaż na 4 ręce to doskonała propozycja dla mężczyzn, którzy korzystali już z tradycyjnej formy masowania przez jedną osobę. Oferta może przypaść do gustu panom zmagającym się z bezsennością, nerwicą oraz ze zmęczeniem odczuwanym w całym ciele.

Człowiek zestresowany pracuje wolniej i gorzej. Zdarza mu się też podejmować niewłaściwe decyzje, co skutkuje negatywnie na jego karierę. Masaż erogenny mężczyzny oferowany we Wrocławiu to sposób na pozbycie się wewnętrznego niepokoju. Towarzyszy mu przyjemna atmosfera - przy świetle świec i wyciszającej muzyce. Masaż poprzedza krótka medytacja.

Osoby zainteresowane ofertą mogą udać się na stronę online, na której znajdą dane do kontaktu. Zapoznają się na niej ze szczegółowym cennikiem.

Data dodania: 01-09-2023


Nazwa Firmy Salon Masażu Bogini Bastet
NIP
WWW https://www.boginimasazu.pl/
Adres Kuźnicza 57/58
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-138
Telefon 48 537 088 680
Link Masaż erogenny mężczyzny
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Kiełczyn

Sucha Fucha

Bolesławiec

Inez

Police

PiroFan