KATALOG

Obudowa brodzika 80x80

Opis:

Montaż obudowy brodzika prysznicowego nie jest skomplikowany, ale wymaga dokładności. Aby uzyskać właściwy efekt bezpieczeństwa i estetyki, należy przestrzegać kilku prostych kroków. Przede wszystkim przed przystąpieniem do montażu należy upewnić się, że obudowa brodzika 80x80 jest w stanie wytrzymać ciężar prysznica. Powinna być trwale zamontowana do ściany, aby zapewnić wytrzymałość na duże ciśnienie wody. 

Kolejnym krokiem jest dokładne wycięcie otworów do instalacji obudowy. Zazwyczaj taki otwór ma kształt kwadratu o długości 100 cm i szerokości 80 cm. Po wycięciu otworu, trzeba go uszczelnić i wypełnić pianką montażową. Następnie należy zamontować obudowę brodzika do ściany, używając śrub mocujących i kołków rozporowych.

Konstrukcja obudowy musi być równoległa do podłogi i płaszczyzny ściany, aby zminimalizować możliwość dostania się wody w niepożądane miejsca. Następnie należy uszczelnić obudowę silikonem. Po uszczelnieniu należy sprawdzić szczelność montażu, aby zapobiec przedostawaniu się wody poza obudowę brodzika 80x80.

Na koniec należy sprawdzić, czy otwory montażowe są wystarczająco szerokie, aby cały system działał bezproblemowo. Pamiętaj, aby zainstalować zatyczki, aby zapobiec zalewaniu się wody poza obudowę prysznica. Jak widać, montaż obudowy brodzika prysznicowego jest procesem prostym, jeśli postępuje się zgodnie z powyższymi prostymi instrukcjami.

Data dodania: 24-06-2023


Nazwa Firmy Polimat
NIP
WWW https://polimat.com.pl
Adres Przedbojewice 33
Miejscowość Kruszwica
Kod pocztowy 88-150
Telefon 605887550
Link Obudowa brodzika 80x80
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Osiek Nad Wisłą

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Aleksandrów Kujawski

Autokasacja U Jacka

Białe Błota

TENSO-WAG