KATALOG

Podświetlane litery

Opis:

Dostawca liter przestrzennych wspiera klientów w promowaniu ich firm. Dzięki efektownej, przyciągającej wzrok dekoracji budynku można skutecznie zareklamować swój biznes. Więcej informacji na temat oferty przedstawiono na stronie internetowej pod adresem litery.m-ar.pl.

Dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców cieszą się między innymi litery podświetlane. Wykonane są z materiału wyróżniającego się dużą odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu nadają się do montażu na zewnętrznej ścianie budynku. Pozostaną w idealnym stanie pomimo kontaktu z deszczem, śniegiem, wiatrem i promieniowaniem UV. Często układa się z nich nazwę firmy. Można zawiesić je na przykład przy wejściu do sklepu, restauracji, klubu lub hotelu.

Do podświetlania napisów wykorzystywane są nowoczesne moduły LED. Są energooszczędne, a zarazem emitują wyraziste światło, które efektownie rozświetla zmrok. Klienci mogą zdecydować się na litery w wielu kolorach oraz różne materiały, w tym dodatek złota, mosiądzu, miedzi oraz certenu.

Data dodania: 09-05-2023


Nazwa Firmy MAREK SOLARZ STUDIO MS
NIP 9451535021
WWW https://litery.m-ar.pl/
Adres Chmieleniec 35
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-348
Telefon 608 696 298
Link Podświetlane litery
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Kraków

Stachurski Przeprowadzki

Morawica

Beal.pl

Kraków

Stalgar