KATALOG

Kremy do masażu

Opis:

Sklep internetowy dostarcza klientom wysokiej jakości kosmetyki znanych producentów. W ofercie, dostępnych jest wiele popularnych i nowych artykułów, z których chętnie korzystają kupujące w domu oraz kosmetyczki w swoich gabinetach. Na stronie internetowej aurakosmetyki.pl można zapoznać się z aktualnym asortymentem, w którym znajdują się tysiące wyjątkowych produktów w atrakcyjnych cenach. 

W ofercie dostępne są artykuły do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy oraz dłoni i stóp, do wykonywania profesjonalnego makijażu/wizażu w tym do stylizacji rzęs i brwi, lakiery i inne kosmetyki do malowania paznokci, a także kremy do masażu. Katalog uzupełniają przydatne w domu i w pracy akcesoria ułatwiające aplikację.

Firma współpracuje wyłącznie z zaufanymi dystrybutorami produktów takich marek jak Cosmetica, Revlon, Victoria Vynn, Janssen, Beta-Skin, BrowHenna czy Nails Company. Klienci doceniają we współpracy ze sklepem różnorodny wybór kosmetyków i akcesoriów oraz szybką wysyłkę złożonych zamówień.

Data dodania: 27-03-2023


Nazwa Firmy Aura s.c
NIP 542-27-14-090
WWW https://aurakosmetyki.pl/
Adres Wołodyjowskiego 4
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15-287
Telefon +48 697 078 051
Link Kremy do masażu
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO