KATALOG


Opis:

W Łowiczu mieści się zakład, który działa już od ponad ćwierćwiecza i jednocześnie funkcjonuje pod nazwą Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa. Zatrudnia wielu pracowników i zajmuje się naraz kilkoma branżami. Chodzi m.in. o stolarkę drzwiowo-okienną, ale też o prefabrykaty betonowe różnego zastosowania — np. służące do budowy elementów sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.

Cechują się one bardzo wysoką jakością oraz dokładnością wykonania. Są też niezawodne i przez długie lata utrzymują swoje parametry robocze. To dlatego, że powstają na podstawie wyśrubowanych norm PN-EN. Do tego dochodzi jeszcze wnikliwa kontrola jakości gotowych produktów oraz wystawianie deklaracji wyrobów użytkowych. Klientom firma zapewnia też kompleksowe doradztwo techniczne.

Wspomniane elementy instalacji wodociągowej, które powstają z wysokiej klasy betonu o świetnych cechach, to m.in. pierścienie do studni, obrzeża hydrantów i zasuw, bloczki betonowe do odwodnienia, zwężki betonowe, korytka ściekowe, wpusty uliczne.

Data dodania: 11-03-2022


Nazwa Firmy Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu
NIP 834 000 22 03
WWW https://www.sib.lowicz.pl
Adres Kaliska 103
Miejscowość Łowicz
Kod pocztowy 99-400
Telefon (46) 837-41-38
Link https://www.sib.lowicz.pl | Zwężki betonowe
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Poniatów

Xfelgi.pl

Brzeziny

wyprawkowy

Łódź

MCSPORT