KATALOG

Misa wc kompaktowa

Opis:

Łazienka powinna wyróżniać się ponadprzeciętną funkcjonalnością i doskonałym komfortem. Poszczególne elementy wyposażenia tego pomieszczenia muszą być niezwykle trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Istotne jest zatem, by sprzęty, meble i akcesoria do łazienki kupować u sprawdzonych i cenionych dostawców.

Sklep ArchJUDYTA oferuje wyjątkową różnorodność produktów łazienkowych pochodzących od renomowanych producentów. Jedną z propozycji firmy jest misa WC kompaktowa. Jest to znakomite rozwiązanie zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, jak i do tych nowoczesnych. Misa wykonana została z wysokiej jakości ceramiki, co wpływa na jej fenomenalną jakość i znakomitą wytrzymałość.

Sklep na pierwszym miejscu stawia dobro swoich klientów. Dla zespołu wykwalifikowanych pracowników najważniejsze jest to, aby działać w pełni zgodnie ze szczegółowymi oczekiwaniami kupujących. Specjaliści, chcąc sprostać ich wszelkim oczekiwaniom, oferują stuprocentowy profesjonalizm oraz nieprzeciętne zaangażowanie na każdym etapie współpracy.

Data dodania: 16-08-2019


Nazwa Firmy Sklep Archjudyta
NIP
WWW https://sklep-archjudyta.pl/
Adres Ludowa 19
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy 41-310
Telefon +48 662 002 392
Link Misa wc kompaktowa
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Dąbrowa Górnicza

Dawid Pikuła Cartrans

Katowice

Fabeton

Katowice

GABARYTY.NET