KATALOG

TylkoKwiaty.pl Rzeszów

Opis:

Szukasz dobrej i sprawdzonej kwiaciarni internetowej, która dowiezie w Twoim imieniu bukiet pod wskazany adres? Zależy Ci na tym, aby znaleźć naprawdę ciekawą ofertę na oryginalne kompozycje kwiatowe ze świeżych róż lub tulipanów w ulubionym kolorze Twojej ukochanej? W takim razie polecamy Ci ofertę kwiaciarni TylkoKwiaty.pl w Rzeszowie i w innych miastach Polski. U nich dostępne są bardzo oryginalne kompozycje kwiatowe zapakowane w eleganckie pudełka i nie tylko. Możesz samodzielnie skomponować różne rodzaje kwiatów lub wybrać gotowe bukiety. W ich szerokiej ofercie na stronie internetowej tylkokwiaty.pl każdy znajdzie coś dla siebie. 
Kwiaciarnia internetowa TylkoKwiaty.pl oferuje nie tylko pięknie skomponowane i bardzo dopracowane bukiety, ale również ich dostarczenie pod wskazany adres. Dzięki temu będziesz miał okazję zrobić przyjemną niespodziankę bliskiej Ci osobie, nawet jeśli nie będziesz mógł być w pobliżu. Ich usługi są bardzo profesjonalne i gwarantują terminową dostawę. Dzięki temu na pewno nie przegapisz żadnej ważnej okazji, nawet jeśli będziesz w innym mieście.

Data dodania: 02-08-2018


Nazwa Firmy TylkoKwiaty.pl
NIP
WWW https://tylkokwiaty.pl
Adres Aleje Jerozolimskie 89
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-001
Telefon +48 32 441 61 31
Link TylkoKwiaty.pl Rzeszów
Użytkownik Lidia Michalska dodał komentarz Ocena 5
Dzięki tej kwiaciarni internetowej mogłam zrobić prezent mojej mamie wysyłając jej ulubione białe róże z okazji dnia matki.
Opublikowano: 2019-01-17 09:47:10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


INNE NIEDALEKO

Warszawa

Kalla Pogrzeby

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

BUSINESSROOM Sp. z o. o.